Troba'ns a les xarxes socials:

Pàgina a Facebook Pàgina a Twitter Perfil a Instagram











El més vist la darrera setmana:
<#PopularArticles#>



Ajuntament de Balaguer



Concurs de lectura en veu alta.
Fases del concurs.

- Fins al dia 11 de maig és oberta la votació pública de lectures en aquesta pàgina web.

- Des del dia 11 al dia 15 de maig es duran a terme les votacions per part del jurat.

- El dia 18 de maig es farà públic en aquesta web el nom dels finalistes sortints de la suma de les dues votacions.

- Des del 21 de maig al 08 de juny es duran a terme les gravacions finals amb els guanyadors.

Lectures participants a la final:
El Jurat del concurs, després de valorar les diferents lectures, ha decidit fer guanyadors:

5è de l’escola Gaspar de Portolà de Balaguer.


5è de l’escola Vedruna de Balaguer.




6è de l’escola Bonavista de Bellcaire d’Urgell.


6è de l’escola Vedruna de Balaguer.




1r d'ESO de l’escola Vedruna de Balaguer


2n d'ESO de l’Institut Ciutat de Balaguer.




Lectures participants a la semifinal:

Primària.



CENTRE: Gaspar de Portolà.
Classe: 5è. A
Lectors: Ares Soldevila / Júlia Solanilla / Aneuri Pons / Aya Htiti





CENTRE: Gaspar de Portolà.
Classe: 5è - B
Lectors: Clàudia Pérez / Silvia Bo / Adrià Lunar / Guerau Moreno





CENTRE: Alfred Potrony.
Classe:
Lectors: Itziar Gardeñes / Fernando Benito / Marcel Pascual / Paula Casals





CENTRE: La Noguera.
Classe:
Lectors: Lucía Caumons / Nil Gallego / Isabel Martínez / Alex Urcan





CENTRE: Bonavista.
Classe:
Lectors:Tere Escudé / Adrià Gallego / Naoki Ribó / Greta Osorio





CENTRE: Vedruna Balaguer.
Classe:
Lectors: Anna Bellart / Sofia Sànchez / Jonatan Rocaspana / Carlos Alzuria





CENTRE: Gaspar de Portolà.
Classe: 6è - A
Lectors:Aissatou Balde / Fàtima El Yaagoubi / Andrés Mateos / Mario Maslanka / Mariya Todorova / Andrea Stefanutiu / Marc Ospina / Iker Parra / Desireé Marqués





CENTRE: Gaspar de Portolà.
Classe: 6è - B
Lectors:Sheila Martínez / Oriol Pujol / Arnau Pifarré / Iris Molins / Ricart Arturo / Ariadna Núñez





CENTRE: Alfred Potrony.
Classe:
Lectors: Jordina Farràs / Marta Pons / Eva Espinola / Clàudia Rodríguez





CENTRE: Bonavista.
Classe:
Lectors: Gemma Darbra / Roger Tenorio / Isaac Bonet / Claudia Rodríguez / Josep Ros / Onil Agustí





CENTRE: Vedruna Balaguer.
Classe:
Lectors: Robert Camats / Àlex Pedra / Maria Aige / Marta Burgués







E.S.O.



CENTRE: Institut Ciutat de Balaguer.
Classe: 1er.
Lectors:





CENTRE: Vedruna Balaguer.
Classe: 1er.
Lectors: Aya Aasifar / Joel Cañas / Ares Gil / Clara Gómez / Janet Profitós / Judit Viola





CENTRE: Institut Ciutat de Balaguer.
Classe: 2on.
Lectors:





CENTRE: Vedruna Balaguer.
Classe: 2on.
Lectors: Aleix Fernández / Leire Gomà / David Hernández / Tess Mestres / Guillem Olivart / Joan Pedra / Pol Prats / Selena Sánchez / Paula Torres / Albert Vilajoliu





Llicència de continguts
RÀDIO BALAGUER 107.4 FM - Plaça Mercadal 1 - Tel.: 973 44 52 00 - Fax: 973 44 70 63 - radio@balaguer.cat  
25600 Balaguer (La Noguera)  
Tornar a dalt